Donko rezervovaný

pes
01/2012
03.09.2020
x kríženec
38cm; 8,7kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Donko a jeho kamarát Dag sa túlali Košicami niekoľko dní. Cez deň prechádzali skoro celé mesto a večer spali, kde sa dalo. Najprv sa podarilo odchytiť malého Donka. Donko mal vonkajšie aj vnútorné parazity. Bol pochudnutý a mal rozťatý vankúšik na labke. Všetko sme preliečili a teraz je zdravý ako buk.
Donko má veľmi rád ľudí, užíva si pozornosť a dokonca sa s Vami aj porozpráva. Pomrmle, pošteká, ako keby s Vami diskutoval. Keď sme s ním hľadali kamaráta Daga, tak sme ho nosili aj na rukách a bol veľmi spokojný. Donko si zaslúži laskavý domov, kde mu nebude nič chýbať. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Hľadáme mu nový domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra ako spoločník na gauč. Je vhodný pre pohoďákov a menej aktívnym ľuďom.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE