Dony

6602
pes
05/2014
07.12.2018
x kríženec
43cm; 14kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Donko sa našiel, ako sa túlal na sídlisku Ťahanovce, Košice. Dony je Pán Pes, prosíme zoznámte sa.

Dony má veľmi rád ľudí a ich spoločnosť. Škrabkanie, mojkanie a v popisku sa dočítate aj o naháňaní – to všetko má veľmi rád, užíva si to naplno. Nových ľudí potrebuje spoznať, trošku času + pamlsok a “vualá” – máte nového kamaráta. Je to psík do voza aj do koča, vo všetkom nájde výhody, ktoré využije vo svoj prospech, je to múdry psík.

Má rád pohyb, hračky a aportovanie. Donko má svoju múdru hlavičku a veľmi rád ju používa na vymýšľanie šibalstiev a aby ste sa nááhodou nenudili (napr. tváriť sa nenápadne a využiť chvíľu nepozornosti a zdrhnúť z výbehu s pohľadom “naháňaj maaaaa”)
Hygienické návyky má, manipulácia je bez problémov.  S fenkami vychádza veľmi dobre, samcov si vyberá. Donko má v útulku vytvorenú skupinku “Donkovci” kde členovia sú jeho najlepší kamaráti s ktorými sa stále hrá a šantí.

Donko hľadá svoj domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Video o Donkovi si viete pozrieť na tomto odkaze. 

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF