Dorka

sučka
06/2020
25.06. 2022
kríženec
37cm; 10,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dorku k nám doniesol nálezca, ktorý ju našiel túlať sa po ceste medzi obcami Rudník a Jasov. Dorka je úžasná fenočka s trošku plachšou povahou, ale keď sa jej človek venuje a má pri sebe aj pár piškotiek, hneď je kamarátka. Je milá, prítulná a priateľská. Má oddanú povahu a bude z nej perfektný rodinný psík.

Aktívna je tak akurát, určite si bude užívať výlety v prírode, ale aj oddych pri svojej rodinke. Rada aportuje a okusuje hračky. Potrebuje sa trošku socializovať a prospel by jej aj základný výcvik, ako každému psíkovi. So psami a fenkami vychádza pekne. Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Dorka si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF