Dorota

sučka
12/2022
01.02. 2023 - 05/2024
kríženec
47cm; 11,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dorota sa pôvodne našla so svojimi 7 súrodencami, ktorí boli nájdení v lese pri obci Družstevná pri Hornáde.
Žiaľ z vážnych rodinných dôvodov sa nám z adopcie po roku vrátila a teraz hľadá svoju novú milujúcu rodinku.
Dorotka je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Má rada hračky a v lete kúpanie vo vode. Na vodítku chodí pekne.
Dorotka je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov.
Dorotka bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová.
Dorotka hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.
Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie