Dua

sučka
10/2021
20.12. 2021
kríženec
48cm; 11,8kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Dua sa našla na Luníku IX, Košice. Liečila sa na silný zápal dýchacích ciest. Už je zdravá a pripravená nájsť si svoj domov.

Dua je milé a rozkošné odrastené šteniatko plné energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Veľmi rada sa hraje so svojimi štvornohými kamošmi. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typické veselé šteniatko. Hygienickým návykom sa ešte len učí.

Keď Dua vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Dua hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF