Dunči (rezervovaný)

pes
05/2015
14.12. 2023/12.07. 2015
kríženec
54cm; 22,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

12.07. 2015 sa našlo maličké šteniatko na ulici v Košiciach. Drobček dostal meno Fliačik a za pár týždňov sa adoptoval…
Prešlo osem rokov…z maličkého šteniatka je už skoro senior, volá sa Dunči a je znova v útulku a hľadá si nový domov. Dunči sa k nám vrátil po 8 rokoch z adopcie potom, čo sa rodinná situácia skomplikovala a pani sa nedokázala o Dunčiho naďalej postarať. Dunči bol spočiatku veľmi vystrašený a nevedel čo sa deje, prečo je v útulku a hľadal svoju rodinku. Po čase si ale zvykol a pomaličky si opäť zvyká na život útulkáča.
Dunči je perfektný pán pes!
Aj keď je Dunči starší psík, svoju radosť nedokáže pri ľuďoch skrývať a hneď si každého obľúbi a všetci si hneď obľúbia jeho pre jeho priateľsku a láskavú povahu. Dunči je veľký maznák a najradšej by sa nechal škrabkať a hladkať celý deň. Ľudskú spoločnosť si neskutočne užíva a vyhľadáva ju.
Je to nenáročný psík, ktorému stačí pohodlný peliešok, chutné papanie, veľa mojkania a láskavý prístup.
Veľmi rád má prechádzky, na vodítku chodí ako pán pes a aj keď je starší určite ešte zvládne nenáročnú turistiku, energia do života mu rozhodne nechýba. Práve naopak! Je to dokonalý parťák do voza aj do koča.
Dunči je znášanlivý aj so psami aj s fenkami. Hygienické návyky má, vo vnútri sa správa slušne a veci neničí. Manipulácia je bezproblémová.
Dunči si hľadá milú a láskavú rodinku, ktorá má vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Vďaka jeho bezproblémovej povahe je vhodný aj pre prvopsíčkarom. Hľadáme mu domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie