Eis

pes
08/2013
24.11. 2022
kríženec
53cm; 25,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Eis k nám do útulku prišiel po tom ako jeho majiteľa zobrala sanitka. Mnoho z Vás Košičanov poznalo pána a jeho psíka Eis-a, príkladne a s láskou sa o neho staral aj keď mal ťažký život, boli nerozlúčiteľnou dvojicou. Žiaľ pána majiteľa sa nám aj pri veľkej snahe nepodarilo vypátrať.

Eis hľadá nový domov, ten najlepší a najláskavejší.

Eis je starší psík, ale stále s elánom do života! Má pokojnú, milú a rozumnú povahu. Ľudí má rád a veľmi, hneď sa k Vám pritúli ako vidíte aj na fotkách. Veľmi rád má prechádzky, na vodítku chodí ako pán pes a aj keď je starší určite ešte zvládne nenáročnú turistiku, energia do života mu rozhodne nechýba. Je to dokonalý parťák do voza aj do koča.
Nenáročný psík, ktorému stačí len pohodlný peliešok, chutné papanie a láskavý prístup. A chutné papanie je pre Eisa fakt základ šťastného domova! Miluje jedlo/ pamlsky pre to dokáže spraviť všetko – podať labku aj si pekne na povel sadnúť. Ak však človek nemá po ruke pamlsky tvári sa že nepočuje.
So psami a fenkami vychádza, ale ak sa mu niečo nepáči vie si “povedať svoje” a ich spoločnosť vyslovene nevyhľadáva. Hygienické návyky má na 70%, ale veríme, že pri pravidelnom venčení ich bude mať 100%. Dnu sa správa veľmi slušne a manipulácia je bezproblémová.

Eisovi hľadáme domov kde ho budú ľúbiť a rozmaznávať. Ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale určite si zvykne aj na byt. Bude perfektný spoločník pre starších ľudí, alebo menej aktívnu rodinku.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie