Eli

sučka
05/2022
23.05. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Eli k nám prišla 23.05. 2022 nájdená na ulici Orechová v Košiciach. Na prvý pohľad rozkošné šteniatko ako každé iné, žiaľ nie je to úplne tak. Rozkošná určite je, ale od iných šteniatok sa líši svojim hendikepom. Malička Eli má pravdepodobne vývojovou vadou zle vyvinutú prednú labku, má len maličký kyptík. Stav je nezvratný, keď bude väčšia, absolvuje vyšetrenie u ortopéda, či bude potrebné to riešiť. Mnoho psíkov žije šťastný a plnohodnotný život na troch labkách a my pevne veríme, že Eli bude jedna z nich.

Eli je drobunké pártýždňové šteniatko, ktoré treba ešte kŕmiť fľašou. Sme veľmi radi, že sa pre ňu našla dočasná opatera a užíva si pohodlie “domova”.Ak by ste mali vážny záujem o Eli, zvážte všetky aspekty, aby nezažila tú najväčšiu zradu a neprišla o domov.

VEĽKOSŤ: 1kg – 23.05. 2022

Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF