Eliška

sučka
03/2023
11.05. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre maličké šteniatko, ktoré pravdepodobne niekto prehodil cez plot na pozemok rodinného domu. Pani nahlasovateľka nám šteniatko doniesla do útulku a my sme s ním hneď išli na veterinárnu prehliadku. Našťastie sa naše obavy, že môže mať vážne zdravotné problémy, nepotvrdili. Eliška prišla relatívne v dobrom stave, ale bola podvýživená, telíčko mala posiate všami a bola veľmi veľmi vyčerpaná. Na veterinárnej klinike dostala antiparazitný prípravok a podporné lieky. Eliška je už zdravá, krásna a pripravená nájsť si svoj vysnívaný domov.

Eliška je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako, sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky je potrebné doladiť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Eliška nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko. Keď Eliška vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Eliška hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.
VEĽKOSŤ: 46cm; 11kg – 08/2023
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno