Elroy

pes
05/2020
03.05. 2022
kríženec
51cm; 13kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Elroy sa našiel dňa 03.05. 2022 na ulici Klimkovičová 37 v Košiciach. Elroy bol spočiatku veľmi plachý psík, ale vďaka láskavému prístupu a pamlskami sa zmenil na super psíka. Ľudí má rád, ale potrebuje trošku času, až bude úplný kamarát.

Má pokojnú, tak akurát aktívnu povahu. Bude sa tešiť výletom v prírode, ale aj oddychu pri svojej rodinke. Na vodítku chodí pekne, neťahá. So psami a fenkami vychádza nekonfliktne. Elroy má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Jediné, čo Elroy nemá rád, sú veterinári ?

Elroy si hľadá milú, tak akurát aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VAŠA SKÚSENOSŤ S ELROYOM:
1. “Elroy je veľké zlatíčko. Do auta pred výletom vojsť sám nechcel, tak sme ho brali na rukách. V aute kľudne ležal a vyžadoval si hladkanie. Na výlete sa chcel kamarátiť s každým, koho stretol. Pomaly prišiel ku každému a jemne ťukol do ruky, aby ho začali hladkať – deti, dospelí, aj ľudia s paličkami. Okoloidúcich cyklistov si nevšímal, nebál sa ich. O psíkov sa zaujímal, ale pri strete s agresívnejším psom v kľude ustúpil a šiel ďalej. Po výlete už sám vošiel do auta, ľahol si k nohám a unavený prespal celú cestu.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF