Ema

sučka
10/2017
21.10. 2021
kríženec
48cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre troch psíkov, ktorí nemali kam ísť po tom, ako sa v ich domove zmenila situácia. Tak k nám do útulku prišiel Beny, Ema a Laky. (Ema, jej manžel Beny a syn Laky.)

Ema je perfektná usmievavá fenočka. Zo svojej “rodinky” je najviac v pohode a zmenu berie relatívne dobre. Aj ona si však na nových ľudí potrebuje zvyknúť. Spočiatku sa bála, ale nebola agresívna! U nás zvykanie trvalo asi pár dní a už bola kamarátka. K ľuďom je milá a priateľská a veľmi si užíva pozornosť.

Má rada venčenie a pohyb ako taký. Je aktívna a celý deň si chodí po výbehu, zisťuje, kde je čo nové, a sleduje, čo sa deje za plotom. Rada si aj cez plot na “podozrivé osoby” pošteká, ale strážny pes to určite nie je. So psami a fenkami vychádza bez problémov.

Ema si hľadá láskavú rodinku, ktorá nemusí byť extrémne aktívna, ale vychádzky a výlety v prírode určite budú pre Emu viac ako žiadané. Ideálny domov pre Emku je domček s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF