Erny

pes
11/2013
kríženec dobermana
67cm; 33,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ernyho život je plný nešťastia. Ako mladučkého ho z nevhodných podmienok zachránil jeho dlhoročný pán. Neskôr sa mu zmenila životná situácia a v dobrej viere ho daroval. V druhom domove žil približne rok až do chvíle, keď sme dostali hlásenie o zranenom psíkovi na Rampovej ulici v Košiciach. A vtedy sme spoznali Ernyho my. Hneď, ako sme zverejnili, že je u nás v hroznom stave, sa ozval jeho dlhoročný majiteľ a chcel ho späť. Celej pôvodnej rodine ho bolo veľmi ľúto, pripravili mu domov, aby sa mal čo najlepšie a my sme nemali dôvod nevrátiť ho. Žiaľ, Erny sa z domova dlho netešil. Po pár mesiacoch nám volal majiteľ, že má vážne zdravotné problémy a musí sa s ťažkým srdcom znova Ernyho vzdať. Nešťastníček Erny tak znova skončil u nás v útulku.

Erny je perfektný, aktívny a rozumný psík. S ľuďmi je veľký kamarát a užíva si pozornosť. Má veľmi rád hračky, aportovanie a akúkoľvek aktivitu, kde sa vie vyblázniť. Manipulácia je bezproblémová. So psami a fenkami vychádza, skôr si ich nevšíma. Erny je aktívny, veľký psík, ktorý k sebe potrebuje skúseného majiteľa, ktorý mu zabezpečí všetko čo potrebuje. Erny potrebuje pohyb, pozornosť a hlavne potrebuje stály domov.

Erny si za svoj život prežil viac než dosť, a preto Vás prosíme, ak sa rozhodnete prejaviť záujem, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie jednotlivca, alebo celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Ernymu hľadáme domček s úplným prístupom dnu a s dobre zabezpečenou záhradkou. Byt pre Ernyho nie je veľmi ideálny, môže mať demolačné sklony ? (Erny u nás v evidencii, Aron pôvodné meno.)

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF