Esteban

pes
04/2021
07.02. 2022
kríženec NO
62cm; 31kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Esteban sa našiel zrazený pri ceste neďaleko obce Boliarov. Hneď bol prevezený na veterinárnu kliniku, kde bol hospitalizovaný, vyšetrený a operovaný. Po viac ako dvoch týždňoch hospitalizácie prišiel k nám do útulku.

Esteban je veľmi priateľský, milý a veselý psík. Je to perfektný pes! Povahu má úplne ideálnu a my sme na ňom zatiaľ nezistili nič negatívne. Dokonca aj na veterinárnej klinike si ho všetci veľmi obľúbili a skoro nám ho ani nedali 🙂

Esteban je kontaktný psík a spoločnosť ľudí si veľmi užíva, absolútne nestrážny pes 🙂 Za všetko je veľmi vďačný a prejavuje to olizovaním ruky. Po operácií má stanovený kľudový režim a zvláda to bez problémov. Absolútne nemá problém ležkať si v peliešku, ale keď je čas prechádzky, tak sa veľmi teší.

Estebanovi by určite prospel základný výcvik, predsa je to väčší psík a bude to prospešné ako pre neho, tak aj pre budúceho majiteľa. So psami a fenkami vychádza bez problemov. Manipulácia je úplne bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Estebanovi vzhľadom na jeho povahu hľadáme domov do domu s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. To, že je veľký pes, neznamená, že musí žiť von! Je vhodný aj do rodín s deťmi a aj pre zodpovedných prvopsíčkarov.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Esteban mal po autoúraze zlomeninu pravej panvovej končatiny. Momentálne tam má vloženú platničku a vonkajší fixátor. Chodil na pravidelne kontroly a všetko sa vyvíjalo bez problémov. 14.03. 2022 absolvoval ďalšiu kontrolu a poslednú operáciu, kde sa mu už len odstránil fixátor a platnička. Labka je plne funkčná bez obmedzení.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF