Fanny – rezervovaná

sučka
03/2021
15.06.2021
kríženec
šteniatko 6 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličká Fanny sa našla priviazaná so špagátom o krík na ulici Novobanská v Košiciach.

Fanny je aktívne šteniatko s pocitom nesmrteľnosti a nekonečnej dávky odvahy. Fanny je hravá, milá a rozkošná ako každé šteniatko, avšak ona už teraz potrebuje trošku usmerniť a stanoviť hranice. Pri hre veľmi rada kuská, čo jej príde do cesty – ruka, noha. Robia to samozrejme aj iné šteniatka, ale Fanny to robí trošku viac. Potrebuje k sebe skúseného človeka, určite nie prvopsíčkara. V tomto veku je veľmi ľahko formovateľná a pri správnej výchove z nej bude perfektný psík. Momentálne nie je vhodná k menším deťom.

Veľkosť: 6kg
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Fanny hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF