Fanny

sučka
03/2020
30.03. 2022
kríženec
51cm; 18,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fanny a jej tri šteniatka – Frida, Fila a Fiesta sme zachránili z veľmi veľmi nevhodných podmienok z oblasti Hatiny. Fanny žila pripnutá na krátkom vodítku pri “búdke”. Zachrániť fenky z takýchto podmienok je ako zachrániť desiatky ďalších psíkov, ktoré by tieto fenočky po celý svoj život rodili.

Fanny je mladá, veselá fenočka, ktorá, aj keď je zatiaľ len v útulku, si všetko veľmi užíva. Všetko, čo predtým nikdy nemala, teší sa zo všetkého. Fanny je aktívna – asi chce dobehnúť to doslova všetko, čo jej nebolo umožnené v pôvodnom “domove”.

Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu, vhodná aj k deťom. Veľmi si užíva ľudskú pozornosť, je učenlivá a vnímavá. Má rada hračky a všetko, s čím sa môže hrať. Určite by jej prospel výcvik základnej poslušnosti. So psami a fenkami vychádza. Hygienické návyky treba doladiť.

Fanny si hľadá domov ideálne do domu s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. Hľadáme jej rodinku alebo jednotlivca, ktorí sa jej budú venovať a urobia všetko, aby už jej nič nechýbalo. Hľadá si aktívneho pánička, je vhodná aj k deťom.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie