Fénix

pes
x kríženec
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

NEKONEČNÉ ZLO – ZAREZANÉ ŠNÚRKY V KRKU

Pár sekúnd trvá uviazať šteniatku šnúrku okolo krku – STOVKY DNÍ TRVÁ BOLESŤ. Každý deň sa zarezáva hlbšie a hlbšie…život s časovanou bombou na tele.

FÉNIX JE JEDEN Z MNOHA PRÍPADOV, ktorým obyčajná šnúrka určovala čas smrti. Len vďaka dobrým ľuďom bol ZACHRÁNENÝ. Poprosili nás o pomoc a tak sme spoznali úžasného FÉNIXA. Fénix aj napriek všetkému je veselý, VEĽMI vďačný a hladkanie…to je pre neho balzam na dušičku. Fénix je veselý, ale jeho stav už veselý nie je. Jeho priedušnica je porušená a dýcha cez otvor, ktorý mu spôsobila v podstate šnúrka, ale tá sa sama na jeho krk neuviazala… Fénixa čaká operácia a dlhé, niekedy aj komplikované hojenie rany. FÉNIX MAL ŠTASTIE A BOL ZACHRÁNENÝ V ČAS.

Fénix 29.05 absolvoval operáciu, ktorá prebehla úspešne a všetko sa hojí, ako má. Fenixko je mladý, energický psík, veľmi milý. Nemá problém s ľuďmi ani so psami, venčí sa spolu s našim ďalším hospitalizovaným psíkom Gustíkom a sú kamoškovia. Je to maznáčik, ešte trošku šalko, ale vďačný psík, ktorý si konečne môže užívať život. LEN VĎAKA VAŠEJ PODPORE A POMOCI DOKÁŽEME POMÁHAŤ, bez Vás to NEDOKÁŽEME. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu o Fénixa nás kontaktujte na tel.č. 0907441447

LEN VĎAKA VAŠEJ PODPORE A POMOCI DOKÁŽEME POMÁHAŤ, bez Vás to NEDOKÁŽEME. PROSÍME POMÔŽTE NÁM:

FINANČNÝM PRÍSPEVKOM Transparentný účet Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Číslo účtu: 5111391211 IBAN: SK5009000000005111391211 Kód banky: 0900 SLSP Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme za každý príspevok.

POMOC S KRMIVOM

2%Z DANE