Fénix

pes
kríženec
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fénix sa pôvodne našiel 22.06. 2020 v obci Gelnica pri stanici s otvorenou ranou na krku. Liečba trvala približne mesiac a keď bol už zdravý tak si našiel domov. Žiaľ teraz sa nám z adopcie vrátil, pretože prišiel o majiteľku a rodina si ho nechať nemohla.

Fénix je mladý, aktívny psík so super povahou. K ľuďom je milý a priateľský, ku všetkým bez rozdielu. Je také živé striebro, všade musí byť, všetko vidieť, všetko počuť. Je stále pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť. Má rád plyšové hračky a aportovanie. Bude skvelý parťák na výlety v prírode a rôznych aktivitách. Je rozumný a veselý, užíva si život plnými dúškami a kto si ho adoptuje to nikdy neoľutuje.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, je nekonfliktný. Fénix je veľmi slušný psík. Manipulácia je bezproblémová. Dnu sa správa slušne, veci neničí a má hygienické návyky. Fénix počas adopcie žil v byte aj s deťmi.

Domov mu hľadáme do domu s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. K aktívnym ľuďom, vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie