Snehulienka a jej 7 šteniatok

pes + sučka
07.11.2020
x kríženec
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Fenočka a sedem približne dvojtýždňových šteniatok – vyhodené na skládke ako odpad. A keby len vyhodené, ale fenočka bola priviazaná o strom lanom!! Okolo ničota, len skládka, odpad a 8 životov, ktoré pre niekoho nemali žiadnu hodnotu. A pritom sú nad zlato.
Hrdinom tohto príbehu je fenka-mamka, pretože tá vie, čo je láska, vernosť a zodpovednosť. A napriek všetkému, čo jej ľudské ruky urobili, sa o svoje šteniatka postarala. Našťastie sa dostala k nim do prepravky a vedela ich zohriať a nakŕmiť, aj keď sama bola hladná a smädná. Dala im všetko čo mohla, kiežby to pre nich urobil aj človek, ktorý za nich mal zodpovednosť.
„Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal.“ Zodpovednosť, úcta a empatia nám ľuďom chýba. Dôležitosť dávame bezvýznamným hodnotám a veciam a to najdôležitejšie máme tak blízko a predsa to nevidíme.
Fenka u nás dostala meno Snehulienka. Ona a jej 7 šteniatok sú už v teple a bezpečí. S láskou za ne preberáme zodpovednosť, to je naša cesta. Veľmi vás však prosíme o pomoc pre rodinku. Naše zásoby pre najmenších sa minuli, za posledné týždne sme zachránili asi 30 šteniatok. Ak sa rozhodnete pomôcť rodinke materiálne, všetko, čo potrebujú, nájdete na tomto linku. 
09.11.: Naša Snehulienka mamka a jej sedem trpaslíkov sa má veľmi dobre. Mamka je úžasná, milá, kontaktná a o svoje detičky sa príkladne stará. Celá rodinka si užíva teplo, bezpečie a majú zabezpečenú komplexnú starostlivosť. Vďaka Vašej pomoci máme dostatok krmiva a celá rodinka má všetko, čo potrebuje.
Šteniatka majú približne 2 týždne a pijú materské mlieko. Ich mamka určí, ako dlho budú prijímať len túto stravu. Predpokladáme, že to bude ešte asi mesiac. Šteniatok je sedem, štyri fenočky a traja psíkovia. V dospelosti predpokladáme stredný vzrast.
V prípade vážneho záujmu o osvojenie si niektorého zo šteniatok nás môžete kontaktovať na
alexandra.slobodnikova@gmail.com.
Ak sa nám rozhodnete pomôcť s rodinkou finančne, budem vám veľmi vďační. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣