Festa

sučka
08/2020
29.03.2021
kríženec
47cm; 14,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Festa sa túlala v obci niekoľko dní, pravdepodobne tam bola vyhodená. Festa je milá, priateľská, aktívna a hravá fenočka. Šaľko so stále dobrou náladou. Ľudí má rada bez rozdielu. Festa sa nevie nabažiť pozornosti, užíva si škrabkanie a mojkanie. Veľmi rada sa hrá, skáče a aportuje. Určite je vhodná pre aktívnu rodinku. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Festa vie preliezť pletivový plot, tak na to treba dávať pozor.
Feste hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Hľadáme jej aktívnu rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny a bude mať čas sa jej venovať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF