Fiesta

sučka
12. 2021
30.03. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Fiestu a jej sestričky Fridu, Filu a ich mamku Fanny sme zachránili z veľmi veľmi nevhodných podmienok z oblasti Hatiny. Zachrániť fenky z takýchto podmienok je ako zachrániť desiatky ďalších psíkov, ktoré by tieto fenočky po celý svoj život rodili.

Fiesta je malé rozkošné šteniatko. Narozdiel od iných šteniatok má pokojnejšiu povahu, ani nešteká a nekňučí. Je veľmi skromná a k spokojnosti jej stačí plné bruško a pohodlný peliešok.

Fiesta je samozrejme hravá a energická princeznička. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Veľmi rýchlo sa učí všetkému novému, bude to šikovná fenočka. Keď vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky nemá.

VEĽKOSŤ: 4,4kg – 30.03. 2022

Fiesta hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Hľadá zodpovednú rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF