Fifo

pes
02/2017
13.09.2020
x kríženec
51cm; 16,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

FFifo sa našiel na Sokolovskej ulici v Košiciach. Fifo je dobrý a vyrovnaný psík s priateľskou povahou. Najradšej by bol stále so svojim človekom, ktorému dá celé svoje srdce. So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale preferuje fenočky, s ktorými vie byť veľký kamarát. Ideálne by bolo, keby aj v domove mal psiu kamarátku. Fifo bude šťastný pri domčeku s prístupom dnu, pri rodinke, ktorá sa mu bude venovať, vezme ho na výlety a bude členom rodiny. Fifo je zlatíčko a kto si ho adoptuje neoľutuje.

15.06. 2021 AKTUALIZÁCIA: U Fifka sa prejavil kašeľ. Najprv sme si mysleli, že ide o kotercový kašeľ. Žiaľ na veterinárnej klinike sa zistilo, že má problém so srdiečkom, a odporučili nás na kardiologické vyšetrenie. Na špecializovanom vyšetrení sa potvrdil problém so srdiečkom – šelest na ľavej strane srdiečka. Dostal 3 druhy liekov a o 4 mesiace ho čaká kontrola.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF