Fila

sučka
12. 2021
30.03. 2022
kríženec
51cm; 17kg - 10.10. 2022
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Filu a jej sestričky Fridu, Fiestu a ich mamku Fanny sme zachránili z veľmi veľmi nevhodných podmienok z oblasti Hatiny. Zachrániť fenky z takýchto podmienok je ako zachrániť desiatky ďalších psíkov, ktoré by tieto fenočky po celý svoj život rodili.

Fila je mladá, aktívna fenočka – milé “šantidlo”. Fila má všetkých a všetko rada. Ľudí má rada a užíva si ich pozornosť. Rada sa šalí, hraje s hračkami a užíva si prechádzky. Ku šťastiu potrebuje milujúcu rodinku, pohyb a plné bruško. Bude skvelý parťák na výletoch, ale aj pri odpočinku so svojim páničkom.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rada sa a nimi hraje. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová.
Fila hľadáme aktivnu rodinku, vhodná je aj pre prvopsíčkarov a ku deťom. Vhodná pre rodinku, ktorá sa jej bude aktívne venovať. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplný prístupom dnu.

VAŠA SKÚSENOSŤ S FILOU:

1. “Fila nastúpiť sama do auta nechcela, ale s pomocou nastúpila a pekne celú cestu ležala a sledovala. Išli sme na Aničku. Bicykle jej nevadili, ani kolobežky, bežci, autá. Ľudí si chcela ňuchať. Potom zbadala psa, ktorý bol približne veľký ako ona a bála sa ho (kňučala, štekala) neodvážila sa ho prísť oňuchať. Potom sme stretli pána s dvoma psami, jeden veľký ako ona, druhý pes bola čivava. Čivavy sa nebála, oňuchali sa a väčšieho sa bála, ale neskôr sa odvážila oňuchať ho. Stretli sme aj šteňa dobermana, pri ňom kňučala tiež, ale už to bolo lepšie a lepšie a keď neskôr zbadala našu Ciaru, tak si doslova cvrkla od strachu, ale potom bolo už všetko super. Potrebuje zistiť, že psík je ok, a potom sa odváži. Okúpala sa, dali sme veľkú prechádzku, všetko sa jej páčilo, krásne išla na vodítku. Keď zbadala kone, najprv len pozerala, že čo to je, potom prišla bližšie a sadla a pozerala.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: