Fiona

sučka
10/2021
21.05. 2022
kríženec
43cm; 12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fiona sa našla dňa 21.05. 2022 na ulici Moldavská cesta 23 v Košiciach. Fiona prišla do útulku ako vychudnuté a ustráchané psíča. Skryla sa do rohu a svoj strach prejavovala štekaním a cvakaním zubov. Láskavým prístupom zistila, že ľudí sa netreba báť, a teraz všetkých, čo pozná, víta vrtením chvostíka a prosením o pozornosť.

Fiona má veľmi rada šalenie s ľuďmi a keď sa jej venujú. Na nových ľudí zatiaľ šteká, ale stačí zopár dobrôt a z neznámych sú hneď kamaráti. Pevne veríme, že správnym vedením a prirodzenou socializáciou z nej čoskoro bude úplne veselý a priateľský psík, pretože už teraz je taká k nám.

So psami a fenkami vychádza dobre, rada sa s nimi hrá a naháňa. Pri kŕmení si stráži misku pred inými útulkáčmi. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová – keď už človeka pozná.

Fiona si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF