Foxi

pes
06/2020
30.12. 2021
kríženec jagdteriéra
37cm; 10,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Foxi sa našiel na ulici Krosnianska, Košice – Furča. Foxi mal čip na bývalého majiteľa, ten nám dal adresu nového majiteľa. Prišli sme za novým majiteľom a ten nám povedal : “U vas je? Ta sebe ho ňechajce, už mam noveho psa.”

Foxi je plemeno Jagdteriér, čiže má typickú povahu pre toto plemeno. Je vášnivým lovcom. Je to vytrvalý, húževnatý, odvážny, odhodlaný a rozhodný pes. Navyše sa vyznačuje značným temperamentom. Potrebuje veľa pohybu a pracovnú náplň a vyžaduje pevné vedenie.

Foxi je spoločenský a ľudí má rád. U nás ľudí nerieši či niekoho pozná, alebo nie. Je priateľský. So psami a fenkami je neznášanlivý, nie je vhodný ani ku iným zvieratám. Foxi si vyžaduje pevné vedenie, je vhodný iba pre skúsených psíčkarov. Musí mať veľa pohybu a vhodnú pracovnú náplň. Foxi má nadovšetko rád hračky, loptičky a plyšáky, ktorých nemá nikdy dosť. Rád pozoruje svoje okolie a je veľmi zvedavý a inteligentný psík.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF