Foxinka hľadá dočasnú opateru

sučka
12/2019
22.10.2021
kríženec
40cm; 8,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Foxinka sa dlhodobo túlala po sídlisku Furča v Košiciach. Bola extrémne plachá a nebolo možné ju len tak odchytiť. Až jednému pánovi sa podarilo ju zavrieť na oplotený pozemok a odchytiť.

Keď k nám Foxinka prišla, bolo to náročné ako pre ňu, tak aj pre nás. Zo strachu kusala na všetky strany, pri akomkoľvek dotyku sa popišávala a bola extrémne vystrašená. Postupne sme si našli spoločnú cestu a už je to oveľa lepšie.

Foxinka je stále plachá a bojazlivá. Je to už lepšie, ale potrebuje, aby sa jej niekto venoval oveľa viac, ako jej my v útulku vieme poskytnúť. Foxinka keď vie, že nechceme s ňou “nič robiť”, sa teší, príde úplne blízko, vrtí chvostíkom a ani by ste nepovedali, že je plachá. Akonáhle odhalí zámer manipulácie, pripnutie vodítka, tak už je “zle” – vystraší sa a občas aj popišká. Na vodítku už viac-menej vie fungovať, ale ak sa na vodítku trhne, zľakne sa. ZO STRACHU AGRESÍVNA NIE JE!

Foxinka je však vo vnútri zlatíčko. Je to úplne maličká fenočka, ktorá potrebuje čas, správne vedenie a lásku. Bude úžasná len potrebuje sponzať dobro, ktoré doteraz nepoznala.

Foxinke hľadáme skúsenú dočasnú opateru na socializáciu. Musí to byť človek, ktorý má skúsenosti s plachým psíkom a vie, čo treba robiť. Všetko potrebné do dočasnej opatery zabezpečíme. 

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF