Foxinka (pomôže aj dočasná opatera)

sučka
12/2019
22.10. 2021
kríženec
40cm; 8,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Foxinka sa dlhodobo túlala po sídlisku Furča v Košiciach. Bola extrémne plachá a nebolo možné ju len tak odchytiť. Až jednému pánovi sa podarilo ju zavrieť na oplotený pozemok a odchytiť.

Keď k nám Foxinka prišla bolo to náročné ako pre ňu, tak aj pre nás. Zo strachu kusala na všetky strany, pri akomkoľvek dotyku sa popišávala a bola extrémne vystrašená. Postupne sme si našli spoločnú cestu a už je to oveľa lepšie.

Foxinka je stále plachá a bojazlivá, ale je to už lepšie, avšak potrebuje oveľa viac, aby sa niekto venoval, ako jej my v útulku vieme poskytnúť. Foxinka keď vie, že nechceme s ňou “nič robiť” sa teší, príde úplne blízko, vrtí chvostíkom a ani by ste nepovedali, že je plachá. Akonáhle odhalí zámer manipulácie, tak už je “zle” – vystraší sa a občas aj popišká.

ZO STRACHU AGRESÍVNA NIE JE!

Na vodítku už vie pekne fungovať a užíva si prechádzku.

Foxinka je zlatíčko. Malá fenočka, ktorá potrebuje čas, správne vedenie a lásku. Bude úžasná len potrebuje sponzať dobro, ktoré doteraz nepoznala.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov a v novom domove by jej veľmi prospela aj psia spoločnosť vyrovnaného psíka.
Foxinka má hygienické návyky a dnu sa správa veľmi slušne, nájde si svoje miestečko a ležká.

FOXINKE HĽADÁME SKÚSENÚ DOČASNÚ OPATERU NA SOCIALIZÁCIU. MUSÍ TO BYŤ ČLOVEK, KTORÝ MÁ SKÚSENOSTI S PLACHÝM PSÍKOM A VIE, ČO A AKO TREBA ROBIŤ. VŠETKO POTREBNÉ DO DOČASNEJ OPATERY ZABEZPEČÍME.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie