Frankie

pes
11/2019
15.11. 2021
kríženec
57cm; 22kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Frankie sa našiel na ulici Člnková, Košice. Frankie je úžasný a priateľský blázonko. Bude Váš najlepší priateľ v dobrom aj zlom. Je to 22kg radosti, lásky a energie.

Frankie miluje ľudí, psov a vlastne všetko okolo neho. Nenájdete v ňom štipku niečoho zlého. Čokolvek sa rozhodnete robiť, pridá labky k dielu s úžasným nadšením. Je vhodný ku aktívnym ľuďom, pri ktorých sa poriadne vyblázni a večer spokojne zaľahne. Pri deťoch bude úžasný, len od radosti skáče.

So psami vychádza, fenky zbožňuje. Manipulácia je bez problémov, ale ťahá na vôdzke. Hygienické návyky nemá, ale je šikovný, učenlivý a pri pravidelnej prechádzke a odmeňovaní sa ich rýchlo naučí.
Frankiemu hľadáme domov taký aký je on sám – úžasný, veselý a milujúci.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF