Fredy

pes
06/2020
12.12.2020
x kríženec
39cm; 9,7kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Fredy splašene behal po štvorprúdovke na sídlisku KVP v Košiciach. Mal šťastie v nešťastí, že práve na ceste v aute ho videla slečna, ktorej jeho osud nebol ľahostajný. Podarilo sa jej ho odchytiť a doniesť k nám do útulku. Fredy bol veľmi vystrašený a vybrať ho z auta nebolo jednoduché, ale podarilo sa. Pár dní trvalo aby si u nás zvykol a nebál sa.
Teraz je z Fredyho spokojné mladučké psíča a hľadá svoj domov. Fredy je šesť mesačné šteniatko, ktoré potrebuje spočiatku trošku človeka spoznať, presne 4 piškotky treba na zoznámenie, a potom je veľký kamarát. Fredy je hravé a milé šteniatko, veľmi si užíva pozornosť ľudí a rád sa mazná. Nevieme, kde a ako Fredy žil, ale potrebuje chvíľu času, aby si zvykol na nových ľudí, prostredie a bežné situácie. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Fredymu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme najprv si zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme