Frida

sučka
30.12. 2021
30.03. 2022
kríženec
44cm; 12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fridu a jej sestričky Fiesta, Fila a ich mamku Fanny sme zachránili z veľmi veľmi nevhodných podmienok v oblasti Hatiny.
Zachrániť fenky z takýchto podmienok je ako zachrániť desiatky ďalších psíkov, ktoré by tieto fenočky po celý svoj život rodili.
Frida je veselá, milá a priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu.
Frida je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá.
Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Má rada hračky a v lete šantenie vo vode.
Na vodítku spočiatku ťahá a zle reaguje na okoloidúcich psov, oštekáva ich – môže sa to časom zmeniť, ale určite pomôže aj výcvik.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Frida bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Frida hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.
Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie