Frida

sučka
12. 2021
30.03. 2022
kríženec
48cm; 8,3kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Fridu a jej sestričky Fiestu, Filu a ich mamku Fanny sme zachránili z veľmi veľmi nevhodných podmienok z oblasti Hatiny. Zachrániť fenky z takýchto podmienok je ako zachrániť desiatky ďalších psíkov, ktoré by tieto fenočky po celý svoj život rodili.

Frida je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Frida je typické odrastené šteniatko. Všade chce byť, všetko preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Frida bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte len odrastené šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienickým návykom sa ešte učí.

Frida hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku alebo jednotlivca. Vhodná k deťom, aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie