Gandalf

pes
08/2020
24.03. 2022
kríženec
54cm; 20,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gandalf k nám prišiel s Améliou z Luníka IX v Košiciach. Po príchode boli obaja veľmi plachí a nedalo sa k nim v podstate ani priblížiť. Prešlo pár dní a teraz sú to úplne iné psíky.

Gandalf je perfektný pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Gandalfom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Ideálny pes na agility alebo iné psie športy.

Gandalf je aktívny psík, a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. So psami zatiaľ kamarát nie je, ale s fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky treba trošku doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Gandalf si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF