Garfild – rezervovaný

pes
03/2012
03.06.2021
kríženec
48cm; 15,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Garfild sa nám po štyroch rokoch vrátil z adopcie.
Garfild je perfektný starší pán pes. Je milý a priateľský psík. Vzhľadom na jeho vek už potrebuje svoje pohodlie a pokoj. Nemá rád prílišnú manipuláciu a nevyžiadanú a prehnanú pozornosť – jednoducho starší psík.

Z predchádzajúceho domova máme tieto informácie:
“Má hygienické návyky, takže môže byť aj vo vnútri domu prip. v byte. U nás bol vo vnútri rodinného domu s voľným prístupom na záhradu, kde nám dokázal vychytať aj neželaných návštevníkov (myši a iné hlodavce).
Čo sa týka venčenia, nie je veľmi náročný, ale potrebuje voľný pohyb bez vôdzky. Na druhej strane má rád aj dlhé prechádzky v prírode a lese, takže je dobrý spoločník na túry napríklad. Nikdy nám v lese neodbehol tak, aby sa nevrátil. Počúva na zapískanie. Veľmi rád sa vozí v aute.
Odporúčam skôr do rodiny bez detí, nakoľko jeho správanie k deťom je nevyspytateľné. To je aj dôvod prečo ho vraciame. Nakoľko sa nám narodilo 3.dieťa, tak aby sa niečo nepríjemné neprihodilo. Je to predsa len starší pes so svojími návykmi a nemá rád narušenie svojej komfortnej zóny.”

VAŠA SKÚSENOSŤ S GARFILDOM:
1. “Garfield je zlatúšik. Milučký pristeľský havko, miluje prechádzky, veľmi sa tešil, keď sme ho vzali na výlet. Miluje ľudí a miluje škrabkanie, bol by z neho super gaučový psík. Potrebuje kontakt s človekom a vyhľadáva pohladenie. Má veľmi dobrú povahu, je to nekonfliktný psík. Kamoš aj s inými psíkmi. Do kufra v aute si vyskočil sám, cestu autom zvláda super, viezol sa v kufri aj so svojim psím kamošom. Na vodítku vôbec neťahá, ak vidí jedlo tak sedí a vrtí chvostom. Garfield je vhodný pre ľudí, ktorí nechcú živé šialené šteniatko, no samozrejme aj on potrebuje, aby sa mu ľudia venovali. Aby sa už nikdy necítil nechcený. Je to vďačný psík, vidno mu to aj na jeho malých očkách.”

Garfild je miláčik každého kto ho spoznal a my veríme, že napriek jeho vyššiemu veku si rýchlo nájde svoj domov. Garfild si hľadá nový domov v byte, alebo v dome s úplným prístupom dnu.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF