Garm

pes
10/2018
22.04. 2022
kríženec huskiho
56cm; 17kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Garm sa našiel dňa 22.04. 2022 na ulici Moldavská cesta – pumpa OMV v Košiciach. Garm mal čip, a tak sme sa dozvedeli trošku z jeho minulosti. Majiteľ ho daroval a ani nová, ani pôvodná rodina ho už nechce… Takýto osud má podľa nás 90% severských plemien na Slovensku. Krásne modrooké šteniatko chce každý, ale nikto si nenaštuduje povahu týchto plemien, a tak dospeláci chodia z jednej rodiny do druhej a končia na reťaziach a v kotercoch…

Predtým, ako prejavíte záujem o Garma, naštudujte si niečo o týchto plemenách. Garm je mladý, aktívny pes s typickou huskoidnou povahou. Ovláda povely sadni, ľahni. S ľuďmi vychádza dobre a je vhodný aj k deťom. So psami vychádza podľa sympatií, s fenkami je kamarát. Malé psy nemá rád – keď bol šteniatko, napadol ho malý pes.

Manipulácia je bezproblémová a hygienické návyky treba doladiť. Garm je vhodný k aktívnej rodine, ktorá mu dopraje každodenný pohyb a vie čo starostlivosť o toto plemeno obnáša.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF