Gasper – rezervovaný

pes
04/2020
05.01.2021
kríženec
46cm; 17,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gaspera k nám doniesli jeho pôvodní majiteľia, ktorí si ho zadovážili ešte ako šteniatko. Nemali na neho čas, a tak Gasper vyrastal bez potrebnej socializácie a základnej výchovy.
Gasper bol spočiatku nedôverčivý a vyžadoval si zvýšenú starostlivosť. Teraz je Gasper už úplný iný psík, ako keď k nám prišiel. Gasper je mladý, aktívny psík, ktorý si užíva pohyb, pozornosť a všetko, čo mu chýbalo. Nevie sa “dobehať” a “došantiť”. Má veľmi rád ľudí bez rozdielu – keď k nám prišiel, cudzích ľudí sa bál. Aj keď máme obmedzené možnosti, Gasper u nás dostal viac, ako vo svojom pôvodnom domove. So psami a fenkami vychádza bez problémov, samozrejme môže sa stať, že bude psík, s ktorým si “nesadne”. Hračky má veľmi rád, akékoľvek a najviac, keď sa s ním niekto hraje.Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.
Ideálny domov pre Gaspera je dom s prístupom dnu, k aktívnej rodinke, ktorá sa mu bude venovať a zabezpečí mu všetko potrebné, aby bol spokojný a šťastný. Pri dostatočnom pohybe bude vhodný aj do bytu. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF