Gin

pes
12/2017
19.12. 2021
kríženec
50cm; 19,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gin sa našiel túlať sa na Moldavskej ceste pri OC Optima. Pravdepodobne pochádzal z Luníka IX. Gin je psík, ktorý má neskutočne rád ľudskú pozornosť a je jedno, o akú vekovú kategóriu ide, Gin sa teší a skáče od radosti pri každom.

Gin je veľmi priateľský a milý psík, ktorý má svojich ľudí nadovšetko rád a danú lásku stokrát tak vráti späť. Veľmi rád sa “objíma” a pri venčení sa každú chvíľu pozerá, či je jeho psovod v poriadku a či ho má po blízku, a každú chvíľu sa pristaví na prípadné pohladkanie alebo pamlsok. Od samej radosti z ľudí až “krochká” a poskakuje sem a tam.

Je vhodný aj ku prvopsíčkarom, keďže ide o bezproblémového psíka. Má rád hladkanie a škrabkanie, bol by najradšej, keby ho mal kto škrabkať hoc aj celý deň. Má rád hračky, vodu, ale aj svoj pohodlný pelech, kde sa po toľkom škrabkaní a hraní môže zložiť. Je to veľmi bystrý psík, ktorého ale treba doučiť základné povely, no s trochou pamlskov to nebude problém.

Gin je socializovaný aj pri ľuďoch, aj pri psoch. Fenky má rád a psov si vyberá, ale na psov bezdôvodne neútočí. Gin má ukážkové hygienické návyky a nikdy nič nezničí ani nezašpiní, všetko ostane presne tak, ako mu to tam dáme na noc.

Gin je vhodný do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu, hoci by vydržal aj vonku, ale chýbala by mu ľudská blízkosť, pretože to je naozaj veľký mojkoš. Kvôli tomu, ako skáče, keď sa veľmi teší, nie je vhodný ku najmenším deťom.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF