Ginger

sučka
05/2021
10.06. 2022
kríženec
35cm; 6,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ginger sa našla pri obci Seňa, kde sa túlala, do útulku nám ju doniesli nálezcovia. Ginger je malá “duracelka” plná energie, vytrvalosti a dobrej nálady. Je milá, priateľská a ľudí má veľmi rada, vhodná je aj do rodín s deťmi. Užíva si ľudskú pozornosť a mojkanie.

Všade chce byť, všetko preskúmať, vidieť a všade musí byť prvá. Bude perfektná na psie športy, výlety a akúkoľvek pohybovú aktivitu. Má veľmi rada vodu, hračky a všetko, s čím sa vie vyšantiť. So psami a fenkami vychádza, s každým sa chce hrať. Manipulácia je bezproblémová a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Ginger je vhodná pre aktívnu rodinku či jednotlivca. Hlavne pre ľudí, čo sú viac v pohybe, ako doma na gauči. Ginger si hľadá nový domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF