Glória

sučka
07/2020
10.11. 2021
kríženec
48cm, 22,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Glória a jej šteniatka boli zachránené z veľmi nevhodných podmienok zo sídliska Lunik IX, Košice.

Glória je priateľská, milá mladá fenočka. Ľudí má rada bez rozdielu a užíva si ich pozornosť. Má stále dobrú náladu a je pripravená Vás kdekoľvek sprevádzať. Bude skvelá parťáčka na výletoch a určite je vhodná aj na psie športy. Má rada aportovanie a akúkoľvek pohybovú aktivitu. Má veľmi rada prechádzky a je to obľúbenec ľudí na venčení v útulku.

Glória je aktívna tak akurát, samozrejme potrebuje dostatok pohybu ako každý psík v jej veku, ale rada aj oddychuje. U nás má svoju partiu psích kamarátov, ktorí si vytvorili gang a Glória ich statočne ochraňuje a spolu robia “výpalníctvo” na ostatných psíkov vo výbehu. Glória tak, ako pre svojich psích kamarátov urobí všetko, tak aj pre svojich ľudí. Má veľké srdce a dušu “bojovníčky”.

Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Glória si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. Určite bude rada, ak v domove bude mať aj psieho kamaráta.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF