Gofry

pes
06/2019
30.06.2021
kríženec
35cm; 16,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gofry sa našiel na Triede SNP v Košiciach. Okolo krku mal čierny opasok.

Gofry je kontaktný a hravý psík, ktorý má veľmi rád všetkých ľudí. Je jedno, či ide o staršie deti, dospelých, alebo starších ľudí. Gofry je kamarát s každým a poteší sa každej interakcii s ľuďmi.

Gofry je veľmi hravý psík, ktorý stále dobiedza o pozornosť, ktorú upútava prevažne drganím ňufáčikom do tela, alebo jemným kuskaním do rúk. Gofry si niekedy neuvedomuje svoju váhu a od radosti skáče a behá hore dole, takže ku malým deťom ho neodporúčame. Je vhodný ku niekomu, kto už psíka mal, pretože dokáže byť pekne tvrdohlavý a treba mu stanoviť hranice toho, čo je ešte prijateľné šibalstvo a čo je už cez čiaru.

Gofry si stále hľadá aktivitu, nejaké šibalstvo, ktoré by podnikol. Ide o psíka, ktorý je aktívny tak akurát, poteší sa dlhšej prechádzke či turistike, no rovnako si užíva aj mäkké miestečko a oddych, poprípade leňošenie niekde na slniečku, alebo pri bazéniku plnom vody. Gofry má rád vodu a máčanie sa v nej, hračky a najmä plyšáky, ktoré pri ňom ale nemajú dlhú životnosť.

Gofrymu by prospel základný výcvik poslušnosti, aby sa z neho stal ešte dokonalejší psík, ako už je. Nemá najmenší problém s fenkami ani so psami, nájde si medzi nimi vždy nejakého parťáka na vylomeniny.

Gofry má hygienické návyky, veci okrem plyšákov neničí a vo vnútri sa správa slušne, niekedy síce ako slon v porceláne, ale nemá náznak ničenia svojho okolia. Gofry si hľadá domov ku rodinke, ktorá už psíka mala, najlepšie bez malých detí, do bytu alebo do domu s prístupom dnu. Psia spoločnosť v novom domove je len vítaná.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF