Gustík

pes
2019
02.05.2020
x kríženec
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Gustík sa našiel v obci kde býva naša kolegyňa. Volal jej sused, že na smetisku videl psíka a pravdepodobne ho tam niekto vyhodil. Gustík je mladučký psík, má približne 1 rok a už si prežil toľko zlého… Gustík bol veľmi podvýživený a tento stav určite neprišiel zo dňa na deň.
Má komplikovanú zlomeninu zadnej nožky a pevne veríme, že sa labku podarí zachrániť, skloňovalo sa aj hrozné slovo amputácia. Zlomenina je staršia a na labke má ochabnuté svalstvo.

Vzhľadom k tomu je stále hospitalizovaný na klinike a najprv musí užívať ATB pretože mal v tele silný zápal a operovať labku sa hneď nedalo. Operácia však prebehne čoskoro. Výsledky krvi mal relatívne dobré a všetko napraví kvalitná a pravidelná strava. Očko bolo vyšetrené špecialistom, je po traume slepé, ale zatiaľ sa vyberať nemusí. Nespôsobuje mu bolesť, ani iné problémy.Gustík má po celom telíčku množstvo menších rán, nevieme ako k ním prišiel. Kliešte sa dali počítať v desiatkách, ale našťastie babeziózu nemá. Gustíka si na klinike všetci veľmi obľúbili a vraj je to veľký papkáč a zlatíčko.

Gustík je veľký bojovník. 1 rok bol pre neho hrozný, ale pevne veríme, že aj s Vašou pomocou mu nájdeme ten najlepší domov kde si bude užívať roky šťastia, lásky a spokojnosti.

O Gustíkovi Vás budeme informovať.

2% Z DANE 

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o Gustíka, prispieť mu na liečbu, krmivo, alebo operáciu budeme Vám veľmi vďační. Svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet:

Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov

Číslo účtu: 5111391211

IBAN: SK5009000000005111391211

Kód banky: 0900 SLSP

Swift kód: GIBASKBX

Ďakujeme