Gustik

pes
01/2019
01.08. 2022
kríženec
48cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Gustík sa našiel zrazený na ulici Jabloňová 9, Košice – Šaca. Bol hneď prevezený na veterinárnu kliniku. Mal na sebe tržné rany, odreniny a zlomeninu na pravej hrudníkovej končatine. Mal kľudový režim, nasadené lieky a teraz je už úplne v poriadku, pripravený nájsť si svoj vysnívaný domov.

Gustík je perfektný pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Gustíkom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Gustík je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami vychádza podľa sympatií a s fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Gustík si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie