Hačiko

pes
03/2019
10.11. 2021
kríženec
43cm; 20,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Hačika nám do útulku priniesol pôvodný majiteľ. Hačiko je aktívny, zvedavý a dobrý psík. Pozornosti od ľudí sa teší, často sa hneď vyvalí na chrbát, aby ste ho škrabkali. Svojich ľudí ma veľmi rád a urobil by pre nich prvé posledné. Má rád hračky, loptičky a všetko, s čím sa vie pohrať. Najradšej má však pamlsky a vtedy urobí aj nemožné, aby ich dostal.

Má rád výlety, prechádzky a akúkoľvek pohybovú aktivitu. Na prechádzkach si rád ňuchá v trávičke a sleduje, čo sa v okolí deje. Na vodítku chodí pekne, neťahá. Hačiko ovláda základné povely a je veľmi múdry a učenlivý. Zbožňuje vodu, kúpanie a čvachtanie sa vo vode, len veľmi ťažko ho z nej viete dostať. So psami vychádza podľa sympatií, s fenkami je kamarát.

Hačiko si stráži misku s jedlom, vtedy môže byť agresívny. Nepozdávajú sa mu ani veterinárne vyšetrenia. V iných prípadoch a ani pri manipulácií agresívny NIE JE!

Hačika odporúčame ku skúsenejším ľuďom, ktorí vedia, ako postupovať a majú potrebné skúsenosti s podobnými povahami psíkov. Nie je vhodný k deťom. Hačiko si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie