Haidy

sučka
01/2021
24.03. 2022
kríženec
52cm; 18,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Haidy sa našla v obci Olšovany. Haidy je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka. Úžasná povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a s každým je hneď kamarátka. Rada sa mazná, užíva si ľudskú spoločnosť a ešte má veľmi rada útulkáčika Johnyho. Je vhodná aj k deťom a pre prvopsíčkarov. Manipulácia je bezproblémová.

Prospel by jej základný výcvik, ako každému psíkovi. Haidy je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom. So psami a fenkami vychádza pekne, ale radšej má psíkov ako fenočky.

Haidy je vhodná pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Pre ľudí čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie