Haktor

pes
11/2021
11.02. 2022
kríženec
44cm; 11,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Hanny a jej dve šteniatka Haktor a Happy sa našli pri diaľnici medzi Košicami a Prešovom. Už nemáme slov na človeka čo toto urobí…

Haktor je milý psík plný energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivý a hravý. Veľmi rád sa hraje s hračkami a inými útulkáčmi. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typický mladučký psík s veľa energie a dobrej nálady.

Haktor bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte. Hygienické návyky treba doladiť.

Haktor hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie