Hamilton

pes
12/2019
15.12. 2021
kríženec
55cm; 23,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Hamilton k nám prišiel z obce Jasov, kde bol pravdepodobne vyhodený. Hamilton je mladý aktívny psík, ktorý miluje ľudí a ich pozornosť. Z každého sa veľmi teší a užíva si hladkanie. S každým je od prvého momentu najlepší kamarát.

Hamilton dosť skáče, dáva pusinky a keď ho náhodou nehladkáme, “chytá ruky” a naznačuje, že ich máme, a tak nech ho hladkáme. Na vodítku ťahá, všetko ho zaujíma. So psami – samcami nevychádza, s fenkami nebol ešte vyskúšaný. Manipulácia bezproblémová. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení, dnu sa správa slušne, veci neničí.

Vhodný určite k niekomu aktívnemu, prospeje mu aj základný výcvik. Hamilton si hľadá ideálne domov do domčeka s prístupom dovnútra. Ak bude mať dostatok pohybu, zvykne si aj na byt.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF