Hanah

sučka
11/2019
24.08. 2022
kríženec
51cm; 13,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Hanah sa našla na ulici Baltická v Kosiciach. Hanah je jednoducho unikát – či výzorom, alebo povahou.

Hanah je mladá, aktívna a ukecaná (uštekaná) fenočka s jednoznačným charakterom, ktorá sa s Vami rada “porozpráva”. Hanah sa rada hrá, aportuje, behá a stále niečo vymýšľa, aby bola v pohybe. Treba ju trošku usmerniť a jej aktivitu nasmerovať správnym smerom ako napr. canicross, frisbee alebo agility. Bude perfektný parťák na výletoch a bude si užívať, ak sa jej budete venovať.

Jediný mínus je, že si zatiaľ stráži misku s jedlom – pred ľuďmi aj psami – Hanah k nám prišla s váhou 13,7 kg, je to veľká podvýživa, a to je aj dôvod (hladovanie) jej správania pri kŕmení – správnym prístupom a výchovou sa dá odstrániť a už my v útulku pre to urobíme maximum.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rada sa s nimi hraje. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky pri pravidelnom venčení.

Hanah si hľadá milú, skúsenejšiu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať, pretože to potrebuje. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF