Hanička

6573
sučka
02/2017
05.11. 2018
x kríženec
54 cm
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Aké to je nikomu nepatriť? Aké to je keď Ťa nemá kto chrániť a pomôcť? Nemať domov, miesto kde sa cítiš v bezpečí? Aké to je? Aké to je keď, za svoj domov považuješ miesto odkiaľ ťa všetci vyháňajú? ….Hanička, ty vieš aké to je… Narodila si sa do sveta kde Ťa nikto nechcel. Tvoj domov bola osada, miesto utrpenia, bolesti a strachu. Pre Teba Hanička to bol domov, nič iné si nepoznala. Len pár chatŕč okolo… Dni ubiehali a ty si rástla…prežívala-živorila. Tvoj život sa na Tebe podpísal, na tvojej duši, srdci a zdraviu. V osade sa Ťa štítili. Bola si pre nich len prašivý chorý pes, ktorý ich môže nakaziť. Hnali ťa…hnali…každý deň a ty si sa každý deň vrátila. Posledná ulica, posledná chatrč tam bol tvoj domov. Až prišiel deň, keď sme sa o Tebe dozvedeli, deň ktorý Ti zmenil život. Prišli sme si po Teba! Hanička naša! Dali sme Ti meno, dáme Ti všetko čo budeš potrebovať a raz príde deň keď dostaneš to najdôležitejšie, DOMOV!

Hanička je mladá fenočka zachránená z osady. Bola podvýživená, ubolená a s demodexom. Teraz je z nej krásna, zdravá slečna. Hanička je veľmi milá a priateľská. Aj napriek tomu kde žila ľudí má veľmi rada. Vyvalí sa pri Vás a nechá sa škrabkať, taký mačkopes. Je aktívna, veľký šaľko a maznáčik. So psami vychádza bez problémov, fenočky si vyberá.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.   Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o Haničku (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov SK5009000000005111391211 ĎAKUJEME