Hanz

pes
08/2021
04.10.2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Hanz sa našiel na ulici Lidické námestie, Košice – Furča. Hanz je milé a rozkošné šteniatko, ktoré Vás očarí hneď na prvý pohľad. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Povahovo typické malé šteniatko s trošku viac citlivou a jemnou povahou. Má veľa energie, všetko ho zaujíma, všade chce byť a všetko oňuchať.

Hanz bude Váš najlepší kamarát do voza aj do koča. Hygienické návyky ešte nemá, ale určite sa im rýchlo naučí. Keď Hanz vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Hanz hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 3,1kg – 04.10.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF