Harina

sučka
08/2008
07.09.2020
x kríženec
36cm; 10,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Harinka 12 ročná fenočka na staré kolená sa dostala do útulku. Jej pribeh je smutný a my pevne veríme, že dostane ešte šancu na spokojný a šťastný život.
Harinu našiel pán v časti Vyšné Opátske zakliesnenú, resp. visieť na plote. Zadná labka sa jej zachytila a Harinka si už sama pomôcť nevedela. Pán ju zložil, labku obviazal a dal priateľom, ktorí nám ju doniesli do útulku. Harina bola čipovaná a tak sme hneď kontaktovali majiteľa. Majiteľka sa jej vzdala, bez emócií povedala, že ju nechce. Svoju 12 ročnú fenočku nechala v útulku.

My sme s Harinkou museli ísť na veterinárnu kliniku, kde jej amputovali prst, ktorý si zranila pri preliezaní plotu, nedal sa už zachrániť. Harina je už staršia fenočka, ktorá má rada svoj pokoj a keď sa jej niečo nepáči hneď to vysvetlí či už psom, alebo ľuďom. Jej povaha sa však v domove môže zmeniť, predsa len útulok nie je vhodný pre staršieho psíka a psíka, ktorý vie čo je to mať domov.

Harina so psami/fenkami vychádza, ak má dobrú náladu tak sa aj trošku pohrá, ale väčšinou ich spoločnosť nevyhľadáva. Domov jej hľadáme pokojný, bez malých detí. Ideálne aj ku starším ľuďom, do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE