Harry

pes
01/2019
13.06. 2020
x kríženec
45cm; 13,4kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

ÁNO, JE TO ON! Náš Košický tuláčik.

Harry sa túlal niekoľko týždňov, možno mesiacov. Mal svoju trasu Pereš-Moldavská-Lunik VIII. Hľadal si jedlo, prespával nevedno kde a žil v neustálom strese. Harry sa ľudí veľmi bál, jeden pohyb smerom k nemu a dal sa na útek. Bol to hrozný život tuláčika. Až sa našli skvelé dievčatá, ktoré zobrali od nás odchytovú klietku a dali sa na záchranu a PODARILO SA. To bolo radosti a pocit úľavy. Harry išiel ešte v ten deň ku našej kolegynke Rii domov, kde sa okúpal, najedol a hneď zaspal. Teraz je v útulku, kde čaká na láskavý a perfektný domov.

Harryho plachosť, akú mal na ulici, keď sa túlal, je už minulosťou. Samozrejme potrebuje trošku času si zvyknúť na nového človeka, ale to je normálne pri každom útulkáčikovi. Inak je Harry pri nás už maznáčik a užíva si všetko čo mu chýbalo. Harry je super psík a sme radi, že sa ho podarilo zachrániť.

VIDEO HARRY

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE