Hill

pes
12/2019
kríženec
22,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Hill sa našiel v obci neďakelo Košíc, kde bol pravdepodobne vyhodený. Hillko má od narodenia deformáciu prednej labky, ktorá je kratšia, ale jeho život je plnohodnotný. Hill je osobnosť. K ľuďom, čo pozná, je priateľský a milý. K cudzím je trošku ostražitý a reaguje na nich rôzne, skôr len vyštekáva. Stačí sa mu trošku venovať, dať pamlsok a bude rýchlo kamarát. Hill má veľmi rád hračky, s ktorými sa vie dlho pekne aj sám pohrať. Plyšáky má najradšej, s radosťou ich rozkuše na kúsky. So psami je väčšinou nekonfliktný, skôr hravý, ale občas sa nájde aj taký s ktorým si nesadne a vtedy je dosť provokačný. Hygienické návyky má.
Odporučili by sme ho skôr ku rodinnému domu s prístupom dnu. Rodinke s deťmi, ale aj k starším aktívnym ľuďom. Vzhľadom na jeho zdravotný stav nie je vhodný na túry, alebo dlhé prechádzky, preto by mu bolo asi najlepšie pri domčeku.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF