Holly

sučka
03/2022
31.08. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Holly sa našla na ulici Jána Mathého v Košiciach. Holly je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka – milé “šantidlo”. Super povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a s každým je hneď kamarátka.

Rada sa šantí, hraje s hračkami a užíva si prechádzky. Ku šťastiu potrebuje milujúcu rodinku, pohyb a plné bruško. Bude skvelý parťák na výletoch, ale aj pri odpočinku so svojim páničkom.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rada sa a nimi hraje. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová. Holly hľadáme aktívnu rodinku, vhodná je aj pre prvopsíčkarov a ku deťom. Vhodná pre rodinku, ktorá sa jej bude aktívne venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 39cm; 11kg – 31.08. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/-18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF