Hope

sučka
02/2014
18.11. 2014/22.11. 2023
63cm; 38kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Útulkáčka Hope bola adoptovaná 05.01. 2015 ako desať mesačné šteniatko a po neuveriteľných 9 rokoch nám bola vrátená do útulku ako seniorka… Takéto prípady nám lámu srdcia a mnohokrát to nedokážeme pochopiť. Veríme, že sa nám podarí nájsť jej domov, ten najlepší domov!

Hope je úžasná staršia dáma s perfektnou a nenáročnou povahou! Rada sa s človekom “rozpráva”, pýta si pozornosť a užíva si hladkanie. Je priateľská a s každým je hneď kamarátka. Má pokojnú povahu, rada oddychuje v peliešku, ale aj napriek vyššiemu veku má stále rada pomalé prechádzky a určite si užije aj krátke výlety. Na vodítku chodí pekne a za piškotku si vie sadnúť a podať labku.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Má hygienické návyky, no občas sa jej už stane nehoda, že sa pociká. Manipulácia je bezproblémová.
Hope je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky. Ak hľadáte pokojného, milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Hope bude skvelá spoločníčka a štvornohý terapeut. Vhodná aj pre prvopsíčkarov a starších ľudí. Hope si hľadá nový domov ideálne ku domčeku s úplným prístupom dovnútra a kvalitnou zateplenou búdkou – aby mala možnosť vybrať si kde chce byť.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie