Ida

áno
áno
áno
áno
áno
63cm
x kríženec
04.10.2017
01.10.2015
sučka
6094

Popis

“Žila som si svoj psí život ako väčšina psíkov. A ako väčšina aj ja som skončila na reťazi. Jeden deň ku mne prišiel majiteľ, odopol ma aj s reťazou a išli sme na výlet. Konečne si uvedomil, že život na reťazi je pre mňa utrpenie. Utrpenie nie len psychické, ale aj fyzické, keďže reťaz sa mi zarezávala do kože stále hlbšie a hlbšie… Ale späť k nášmu výletu. Išli sme do lesa…veľmi sa mi tam páčilo. Behala som, zisťovala pachy, ktoré som dovtedy nepoznala, cítila som lístie na labkách… Môj najkrajší deň v živote. Zrazu sme zastali a pánko ma priviazal o strom. Nechápem, čo sa deje?! Veď sme išli na výlet. Priviazal ma a odchádza…počkám veď on ma tu nenechá, ani ja by som ho nikdy neopustila. Čakám a čakám… Neviem po akom dlho čase ma odviazali cudzí ľudia a doniesli do útulku. Neviem prečo som tu, ale viete čo?! Je mi tu oooveľa lepše ako doma. Ďakujeme veľmi pekne ľuďom čo ma sem doniesli, pretože keby nebolo ich už by som Vám nevyrozprávala môj príbeh… P.S. Zabudla som Vám povedať, že sa volám Ida a som mladá fešanda, ktorá má veľmi rada ľudí aj napriek všetkému?”

Ida sa teší zo všetkého čo jej život prináša. Je aktívna, má rada vodu a rozne aktivity kde sa vie poriadne vyšáliť. Ľudí má veľmi rada a užíva si ich pozornosť. S fenkami nevychádz vôbec. Psov má rada, ale len submisívnych. Ida by bola šťastná pri domčeku s veľkom záhradou. Určite by sa jej páčilo chodiť na výlety, huby, alebo na ryby so svojím pánom.

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov SK5009000000005111391211 ĎAKUJEME