Inna

sučka
05/2015
25.07. 2022
kríženec
37cm; 10,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Inna sa našla na ulici Májová 9 v Košiciach.

Inna je úžasná, jemná a veľmi priateľská dušička. Ľudí má veľmi rada. Spoločnosť a hladkanie je pre ňu najviac. Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na ťažký život, ktorý prežila na ulici rýchlo zabudla.

Inna bude vďačná za všetko, je nenáročná a jej povahu určite oceníte. U nás si veľmi užíva peliešok, plné bruško a bezpečie. Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou. So psami a fenkami vychádza bez problémov, je nekonfliktná.

Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Je to fakt veľké zlatíčko a sme radi, že ju máme a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži. Inna si hľadá milú a hlavne láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

ZDRAVOTNÝ STAV:

– Hypotyreoza- znížená funkcia štítnej žľazy: Euthyrox 150 mikrogramov – 1/2tbl ráno a 1/2tbl večer (Cena balenia Euthyrox 150 – 100ks je približne 4,35€)

– predpokladaná alergia na kuracie mäso, momentálne je na granuliach Cibau Sensitive fish a neprejavú sa žiadne problémy.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: